O nas

Jesteśmy nowoczesną i profesjonalną kliniką stomatologiczną oferującą szeroki zakres usług stomatologicznych, najwyższej jakości sprzęt, wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel, a także przyjemną i kameralną atmosferę.

Istniejemy na rynku stomatologicznym od 1996 roku, początkowo jako placówka specjalizująca się w protetyce dentystycznej, a od kilku lat jako wszechstronna klinika stomatologiczna oferująca usługi z zakresu stomatologii ogólnej i stomatologii dzieci, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej, implantologii i endodoncji.

Nasz zespół stanowią doświadczeni i znakomicie wykształceni lekarze: stomatolodzy, ortodonci i protetycy oraz profesjonalny personel pomocniczy: pielęgniarki, higienistki, asystentki stomatologiczne oraz recepcjonistki, którzy zapewniają wysoki komfort i należną uwagę pacjentom. Znakomite przygotowanie i przyjazne podejście naszego zespołu pozwala pacjentom zminimalizować stres związany z wizytą u dentysty.

Dla Państwa wygody umożliwiamy płatność kartą za usługi, bezpłatne porady oraz możliwość ratalnego finansowania usług, które świadczymy, a także konsultacje specjalistów z naszej pracowni protetycznej.